Asentaja Musa Shabulinzenze ja asennuspäällikkö Jukka Arvonen
Asentaja Musa Shabulinzenze ja asennuspäällikkö Jukka Arvonen kertovat kahvitauonlomassa millaisia työkavereita he ovat ja miksi kannattaa hakea Bravidalle töihin.
"Musa on meidän ammattitaitoinen asentaja Pirkkalasta. Hän on loistava työkaveri, hyvä asentaja, ahkera ja hyvä tiimityöntekijä", asennuspäällikkö Jukka Arvonen kuvailee Musa Shabulinzenzeä.
"Jukka Arvonen on parhaita nokkamiehiä, joita olen koskaan tavannut ja se pitää paikkaansa. Olen työskennellyt monien nokkamiesten kanssa, mutta Jukka on ollut ylitse muiden", kuvailee puolestaan Musa Jukkaa.
Jukan mukaan hyvä tiimityö asennuksella näkyy siinä, että asentajat toimivat itsenäisesti työmaalla. Jos kuitenkin tulee vastaan tiukka paikka, asentajat osaavat tulla kysymään neuvoa ja ongelmat ratkaistaan yhdessä.
"Bravida tarjoaa kokemukseni mukaan ammattitaitoiselle asentajalle loistavan työpaikan, hyvän kehitysympäristön ja loistavat työkaverit. Meillä on hyvä tiimi ja hyvät asentajat", Jukka kertoo Bravidan työympäristöstä.
"Bravdialle kannattaa tulla töihin, koska täällä sinua arvostetaan sellaisena kuin olet", Musa päättää.
Katso avoimet työpaikkamme tästä>>